LetGO APK

LetGO uygulamasını Android ve Apple markette ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LetGO APK dosyalarını da internette bir çok sitede bulabilirsiniz fakat size tavsiyemiz sadece güvendiğiniz sitelerden indirin. Eğer mecbur değilseniz uygulama marketlerden indirmeniz sizin içinde en iyisi olacaktır.

LetGO APK, iOS ve Android için ayrı ayrı indirilebilir. LetGO Android ve iOS APK dosyasını son sürüm halinde sitemizde bulabilirsiniz. LetGO iOS APK dosyasının bir eksi yönü ise Türkçe dil desteği yoktu. iPhone ve iPad kullanıcısı birisi LetGO indirmek isterse bunu Türkçe kullanamıyordu fakat yeni güncellemeler ile iOS kullanıcılarının Türkçe LetGO kullanabilmesi mümkün gözüküyor. Sürekli güncelleme yapmanız bunun için önemli bir hal alıyor.

letgo indir

Letgo ikinci el eşya uygulamasının APK dosyalarında yaşadığınız sorunları bize yazının sonunda bulunan yorum bölümünden indirebilirsiniz. Sürüm güncellemelerini ve yaşadığınız sorunları daha kolay yapmamıza yardımcı olmuş olursunuz.

LetGO uygulaması kullanmadığımız ve/veya satmak istediğimiz eşyaları kolaylıkla satabileceğimiz bir uygulamadır. Bu uygulamaya üye olmak sadece 1-2 dakika sürmektedir. İstediğimiz eşyayı anında satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce satıcı ile iletişime geçerek ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android için LetGO APK Dosyası

LetGO uygulamasında Ürün satışı yapmakta çok kolaydır. Ürün satışı yapmak için küçük bilgi, eşya fotoğrafı ve fiyatını yazmanız yeterli olacaktır. Ürün ilanı oluşturmak sadece 1 dakika kadar sürmektedir. LetGO uygulamasında ürün satışı garantili ve sizi kesin sonuca ulaştıran uygulamaların başında geliyor. Satış yapmak istediğiniz ürüne en fazla 5 fotoğraf koyabiliyorsunuz. Fotoğraf ne kadar net olursa satış o kadar iyi olur. Ayrıca fotoğrafı net olmayan ürünler yönetim tarafından satıştan kaldırılmaktadır.

 

 

One thought to “LetGO APK”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir